DEPILIACIJA

Depiliacija atliekama, kai plaukeliai yra keliolikos milimetrų ilgio. Priklausomai nuo atlikimo technikos, vaškas gali būti užtepamas mentele ar naudojami pleistrai su vašku. Veido srities Pažastų Rankų Bikini Kojų “Grožis ir Tu” klientai gali rinktis vieną iš dvieų skirtingų šalinimo būdų: depiliacija vašku arba cukraus pasta.

Depiliacija vašku – kai vaškas sustingsta, juostelės nuplėšiamos staigiu judesiu prieš plauko augimą. Taip plaukas yra pašalinamas su šaknimi. Šis depiliacijos būdas turi daug pranašumų: plaukeliai pašalinami ilgesniam laikui, atauga po 4-7 savaičių, ataugę plaukeliai būna švelnesni ir plonesni. Pagrindinis šio metodo trūkumas – procedūra yra skausminga. Kartais išrauti plaukeliai atauga skirtingomis kryptimis, todėl depiliacija pasidaro sudėtingesnė.

Depiliacija cukraus pasta – išsiskiria tuo, kad išraunami visi mažesni plaukeliai, kurie depiliuojant kitomis priemonėmis lieka nepašalinti. Be to, cukrumi depiliuotos kūno vietos ilgiau išlieka glotnios, net keletą mėnesių. Cukraus pasta tepama ant odos paviršiaus prieš plauko augimo kryptį, o šalinama pirštais pagal plaukelių augimą. Ši technika netraumuoja plauko svogūnėlio, odos, plaukeliai nelūžinėja, oda apsaugoma nuo jų įaugimo. Metodas idealus tuo, kad toje pačioje vietoje plaukelius galima šalinti keletą kartų. Švelni cukrinė pasta apvelia plaukelius, bet neprilimpa prie gyvų odos ląstelių. Procedūra – mažiau skausminga ir netraumuoja odos.

Paslaugos

Veido srities 5.00 - 10.00 Eur
Pažastų 8.00 - 10.00 Eur
Rankų 10.00 - 15.00 Eur
Bikini 20.00 -30.00 Eur
Kojų 15.00 -30.00 Eur
Veido srities (cukraus pasta) 7.00 - 12.00 Eur
Pažastų (cukraus pasta) 15.00 -20.00 Eur
Rankų (cukraus pasta) 15.00 - 25.00 Eur
Bikini (cukraus pasta) 30.00 - 35.00 Eur
Blauzdų (cukraus pasta) 30.00 Eur
Visų kojų (cukraus pasta) 50.00 Eur

Blizgančios tattoo ant kūno

15.00Eur


 • Mokėjimai
 • Pristatymas
 • Parduotuvės
 • Grąžinimas ir garantija
 • Mokėjimai

  Jūsų patogumui siūlome už prekes saugiai ir patogiai atsiskaityti grynaisiais pinigais arba banko kortele prekių atsiėmimo metu (išskyrus tuos atvejus, kai prekės atsiimamos iš DPD terminalų ar paštomatų), elektronine bankininkyste Paypal, Paysera arba bankinių pavedimu Swedbank, SEB, Luminor, Nordea ir Šiaulių bankas), debeto ir kredito kortelėmis bei pirkti išsimokėtinai su „Mokilizingu“.......

  Skaityti daugiau
 • Pristatymas

  Prekės išsiunčiamos sekančią darbo dieną po užsakymo apmokėjimo. Prekių pristatymu rūpinasi Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje DPD Lietuva, į kitas užsienio šalis DPD International, Lietuvos paštas ir DHL.......

  Skaityti daugiau
 • Parduotuvės

  Sužinokite, kur yra artimiausia „Beauty&You“ arba mūsų partnerių parduotuvės.

  Skaityti daugiau
 • Prekių grąžinimas ir garantija

  Prekių grąžinimo sąlygas rasite čia

  Skaityti daugiau