Sveikiname jūs apsilankusius www.beautyandyou.lt E-parduotuvėje. Prašome atidžiai perskaityti mūsų Taisykles ir Sąlygas.

Komunikacija

Apsilankę mūsų elektroninėje parduotuvėje www.beautyandyou.lt ar parašę mums elektroninį laišką, Jūs bendraujate su mumis elektroniniu būdu. Jūs sutinkate gauti iš mūsų informaciją elektroniniu būdu. Mes bendrausime su Jumis elektroniniu paštu, telefonu ar rašydami informaciją elektroninėje parduotuvėje. Jūs sutinkate priimti visą informaciją apie prekes, akcijas ir kitą informaciją susijusią su mūsų elektronine parduotuve.

Kopijavimas

Visas turinys vaizduojamas šioje elektroninėje parduotuvėje: tekstas, grafika, logotipai, mygtukų piktogramos, paveikslėliai, garso bei vaizdo įrašai, skaitmeninės nuotraukos, duomenų rinkiniai ir programinė įranga, yra www.beautyandyou.lt arba jos turinio tiekėjų nuosavybė, kuri yra saugoma Lietuvos bei tarptautinių autorinių įstatymų.Visa šios svetainės turinio kompiliacija yra išimtinė www.beautyandyou.lt nuosavybė, kuri yra saugoma Lietuvos bei tarptautinių autorinių įstatymų. Bet kokią informaciją vaizduojamą šioje elektroninėje parduotuvėje draudžiama kopijuoti ar kitaip platinti.

Prekiniai Ženklai

www.beautyandyou.lt elektroninės parduotuvės prekiniai ženklai, negali būti naudojami ryšium su jokiais kitais produktais ar paslaugomis, kurios nėra susijusios su beautyandyou.lt  taip pat jokiais būdais, kurių naudojimas gali klaidinti klientus ir kurie suteiktų pagrindo blogiems atsiliepimams ar diskredituotų beautyandyou.lt Visi kiti prekiniai ženklai vaizduojami šioje elektroninėje parduotuvėje, kurių savininkė nėra beautyandyou.lt  yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė.

Sveteinės Prieiga

www.beautyandyou.lt suteikia Jums ribotą teisę pasiekti ir padaryti tam tikrus veiksmus šioje elektroninėje parduotuvėje. Modifikuoti, arba keisti bet kokią dalį, be raštiško UAB ,,Grandis LT" sutikimo yra griežtai draudžiama. Ši svetainė ar šios svetainės dalys negali būti atkuriamos, ar daromos kopijos, taip pat negalima kopijuoti, parduoti, perparduoti ar kitaip naudoti komerciniams tikslams be raštiško UAB ,,Grandis LT" sutikimo. Jūs negalite naudoti jokių raktažodžių ar bet kokių kitų "paslėptų tekstų" panaudojant beautyandyou.lt vardą ar prekinius ženklus be raštiško UAB ,,Grandis LT" sutikimo. Jūs negalite naudoti jokio beautyandyou.lt logotipo ar kitos vaizdinės nuosavybės arba prekinio ženklo, kaip dalį nuorodos be raštiško sutikimo.

Amžius ir atsakingumas

Jei Jūs naudojatės šia elektronine parduotuve, Jūs esate atsakingas už savo sąskaitos slaptažodžio saugumą ir apribotą prieigą prie jūsų kompiuterio, ir Jūs sutinkate prisiimti atsakomybę už visus veiksmus, kurie bus ar yra atlikti naudojant Jūsų sąskaitą. Jei esate jaunesnis nei 18 metų, galite naudotis mūsų svetaine tik dalyvaujant tėvams ar globėjams. beautyandyou.lt pasilieka teisę atsisakyti teikti paslaugas, nutraukti sąskaitą, pašalinti arba redaguoti turinį, ar atšaukti užsakymus savo nuožiūra.

Atsiliepimai, komentarai, laiškai ir kitas turinys

Elektroninės parduotuvės lankytojai turi teisę rašyti komentarus, atsiliepimus apie prekes ar apie mūsų darbą, teikti pasiūlymus, idėjas, pastabas, klausimus, ar kitą informaciją, kol turinys nėra neteisėtas, nešvankus, grąsinantis, šmeižiantis, pažeidžiantis privatumą, pažeidžiantis intelektinės nuosavybės teises, ar kitaip įžeidžiantis trečiąsias šalis ar yra nemalonus. Jūs negalite siūsti jokio turinio, kuris turi programinės įrangos virusų, taip pat turinio, kuriame yra politinių kampanijų, prekių ar paslaugų siūlymas, ar bet kokios formos "spamo". Jūs negalite naudoti melagingo, klaidinančio elektroninio pašto adreso apsimesdami kitu asmeniu ar įmone. Komentaruose, atsiliepimuose ar rašant kitą informaciją, yra griežtai draudžiama vartoti necenzūrinius ar įžeidžiančius žodžius. beautyandyou.lt pasilieka teisę neviešinti Jūsų parašytų atsiliepimų, komentarų kol jie nebuvo patikrinti administracijos. www.beautyandyou.lt pasilieka teisę kontroliuoti ir redaguoti ar ištrinti bet kokią Jūsų pateiktą informaciją. www.beautyandyou.lt neprisiima atsakomybės ir neatsako už bet kokį Jūsų, ar trečiųjų šalių parašytą turinį.

Rizika

Visos Jūsų nupirktos prekės iš www.beautyandyou.lt yra pristatomos pagal vežimo sutartį. Tai reiškia, kad pristatant prekes, praradimo atveju atsakomybė pereina kurjeriui.

Prekių Informacija

Mes ypač stengiamės Jums kuo smulkiau aprašyti ir atvaizduoti prekes mūsų elektroninėje parduotuvėje. Tačiau kokią prekės spalvą matote priklauso nuo jūsų "Vaizduoklio". Mes negalime garantuoti, kad Jūsų "Vaizduoklis" tiksliai atspindės Jūsų įsigyjamos prekės spalvą, taigi prekės spalva gali būti ryškesnė ar blankesnė. Visi dydžiai ir matavimai yra apytiksliai, tačiau mes dedame visas pastangas užtikrinti, kad jie būtų kuo tikslesni.  Mes imamės visų galimų priemonių užtikrinti, kad visi duomenys, aprašymai, prekių kainos, suvestos į www.beautyandyou.lt lektroninę parduotuvę yra teisingi. Mes pasiliekame teisę atsisakyti vykdyti užsakymą, jei produkto informacija buvo neteisingai suvesta, įskaitant kainas ir akcijas. Kainos gali keistis be išankstinio įspėjimo. Visos prekės yra su PVM. Prekių kiekis priklauso nuo sandėlio likučių kiekio. Kadangi yra uždelsimas tarp laiko kai Jūs užsakote prekę ir kai mes priimame jūsų užsakymą, sandėlio likutis atitinkamai prekei per tą laiką gali pasikeisti. Jeigu prekės likutis, kurį Jūs užsakėte išnyksta iš sandėlio prieš tai, kai mes priėmėme Jūsų užsakymą, tokiu atveju mes Jums iškarto pranešime ir grąžinsime pinigus. Mes nuolat atnaujiname elektroninę parduotuvę. Mes kartais rengiame akcijas savo mažmeninėse parduotuvėse, kurios negalioja mūsų elektroninėje parduotuvėje, arba mes galime daryti specialias nuolaidas elektroninėje parduotuvėje, kurios negalioja mūsų mažmeninėse parduotuvėse. Kai kurios reklaminės akcijos rengiamos mūsų elektroninėje parduotuvėje gali negalioti klientams, kitose šalyse.

Pirkimas

Kai Jūs užsakysite prekę(s) mūsų elektroninėje parduotuvėje mes Jums elektroniniu paštu atsiųsime užsakymo gavimo patvirtinimą. Po to, kai Jūs patvirtinate savo pirkimą ir mūsų administracija patvirtina Jūsų užsakymą, Jūs nebegalėsite daryti jokių pakeitimų savo užsakyme, taigi prašome įsitikinkite, kad viskas užpildyta teisingai prieš patvirtinant pirkimą. Jūsų nuolaidų kuponų panaudojimo informacija bus detaliai atvaizduojama sąskaitoje.

Mes pasiliekame teisę neįvykdyti užsakymo dėl šių priežasčių:

 • Prekių likutis yra nepakankamas;
 • Negavome apmokėjimo už užsakytas prekes;
 • Jei radome klaidų, tai yra: kainose, pavadinimuose ir kitoje informacijoje;
 • Informacija, kurią Jūs suvedėte yra klaidinanti ar netiksli.

Jeigu iškils kokių problemų ar netikslumų su Jūsų užsakymu, mes su Jumis susisieksime telefonu, arba Jūsų nurodytu el.paštu. Jūs galite per 14 darbo dienų sugrąžinti užsisakytą prekę ir atgauti visus sumokėtus pinigus, išskyrus pristatymo išlaidas. Grąžinant prekes gąžinimo išlaidas sumoka pirkėjas, išskyrus atvejus, jei įsigijote netinkamas ir nekokybiškas su defektais prekes, tokiu atveju galite grąžinti nemokamai. Daugiau informacijos apie prekių grąžinimą skaitykite Prekių pristatymas ir Grąžinimas.

 

Elektroninės parduotuvės sąlygos ir jų keitimas

Prašome atidžiai perskaityti mūsų kitas sąlygas, tokias kaip pristatymo, grąžinimo ir keitimo sąlygas, kurias rasite “Pirkimo informacijoje” žemiau esančiame meniu. Mes pasiliekame teisę daryti bet kokius pakeitimus prekių pristatymo, grąžinimo, keitimo privatumo politikos bei kitose sąlygose ar taisyklėse mūsų elektroninėje parduotuvėje, bet kokiu metu, prieš tai įspėjant klientą.

Klausimai

Jeigu Jums iškilo klausimų, dėl privatumo politikos, pristatymo, grąžinimo ir keitimo sąlygų ar kitų klausimų skaitykite mūsų dažniausiai užduodamų klausimų (DUK) skyrelį arba prašome rašykite mums adresu: info@beautyandyou.lt ar skambinkite telefonu +37068383696


 • Mokėjimai
 • Pristatymas
 • Parduotuvės
 • Grąžinimas ir garantija
 • Mokėjimai

  Jūsų patogumui siūlome už prekes saugiai ir patogiai atsiskaityti grynaisiais pinigais arba banko kortele prekių atsiėmimo metu (išskyrus tuos atvejus, kai prekės atsiimamos iš DPD terminalų ar paštomatų), elektronine bankininkyste Paypal, Paysera arba bankinių pavedimu Swedbank, SEB, Luminor, Nordea ir Šiaulių bankas), debeto ir kredito kortelėmis bei pirkti išsimokėtinai su „Mokilizingu“.......

  Skaityti daugiau
 • Pristatymas

  Prekės išsiunčiamos sekančią darbo dieną po užsakymo apmokėjimo. Prekių pristatymu rūpinasi Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje DPD Lietuva, į kitas užsienio šalis DPD International, Lietuvos paštas ir DHL.......

  Skaityti daugiau
 • Parduotuvės

  Sužinokite, kur yra artimiausia „Beauty&You“ arba mūsų partnerių parduotuvės.

  Skaityti daugiau
 • Prekių grąžinimas ir garantija

  Prekių grąžinimo sąlygas rasite čia

  Skaityti daugiau