Susitinkame vasario 24-25 d. Londone, vienoje didžiausių grožio industrijos parodų, Europoje! Beauty&You Professional stendo nr. H86!
Pagaminta iš Bi Colour 448 LED lempučių, kurių bendra galia 48 W. Inovatyvus dizainas. Šviestuvas turi lengvus nustatymo parametrus, sudarytas iš dviejų atspalvių spalvų temperatūrų nuo 3200 K iki 5600 K, nereikia keisti spalvų filtrų, spalvų intensyvumas nuo 10% iki 100%. Išsklaidyta šviesa. Šviestuvo pagalba sukuriama ryški ir lygi šviesa, puikiai tinkanti portretų fotografijai, tiesioginiam vaizdo transliavimui, Youtube vaizdo įrašams fi

Geidžiamiausia kaukė jau pas mus!

Data: 2019 - 01 - 29     Home
Daugelis blakstienų ir nagų meistrų renkasi Vogmask, nes tai šiuo metu vienintelė rinkoje esanti kaukė, kuri padeda sumažinti alergines reakcijas arba net visiškai jas sustabdyti! N99 aktyvus anglies filtras, sugeria klijų kvapą, apsaugo nuo dulkių.
Natūralus ilgalaikis pudros efektas ant plaukelių išsilaiko iki 7 savaičių ir net iki 7 dienų ant odos! Nauja natūrali chna dažų formulė suteikia nuostabų pudros efektą. Tai yra nekenksmingas ir efektyvus būdas pakoreguoti antakių formą bei juos paryškinti. B&Y Brow Henna dažai pagaminti iš natūralių ingredientų, kurie nepažeis natūralių antakių plaukelių būklės.
Blakstienų ir antakių Beauty&You Protein Botox baltymų rekonstrukcijos produkto sudėtis sukurta kaip pagrindinis procedūros, atstatančios natūralią struktūrą, giliai drėkinančios ir didinančios blakstienų ir antakių apimtį, elementas. Jis skirtas naudoti blakstienų ir antakių laminavimo bei baltymų atkūrimo procedūroms. Unikali produkto sudėtis atkuria ir maitina blakstienas ir antakius iš vidaus!
  • 1
  • 2